Na Kolanie

Indywidualne
Szkolenia motocyklowe

Szkolenia indywidualne na placu

Szkolenie indywidualne na placu

Szkolenie na placu: Intensywny, 60 minutowy trening podczas, którego cała uwaga skupiona jest na uczestniku szkolenia. Dzięki łączności przez interkom kursant na bieżąco otrzymuje instrukcje i porady dostosowane do jego umiejętności.

Do kogo kierujemy szkolenia indywidualne na placu:
Szkolenie w trasie

Szkolenia indywidualne w trasie

Aktywny trening trwający 120 min, podczas którego cała uwaga skupiona jest na uczestniku szkolenia. Poprzedza go 20-30 minutowe wprowadzenie, podczas którego omawiamy zadania i cele szkolenia. Kursant i instruktor przez cały czas mają ze sobą kontakt przez interkom.

Szkolenia w trasie pomagają lepiej odnaleźć się w sytuacjach drogowych i mają nieco inne priorytety niż jazda na torze – nie szukamy tu limitów, lecz poszerzamy rezerwy bezpieczeństwa przy jednoczesnym wzroście dynamiki jazdy.

Do kogo kierujemy szkolenia indywidualne w trasie:

Nasze indywidualne szkolenia motocyklowe

Szkolenie motocyklowe na placu

Gdzie szkolimy?

Indywidualne szkolenia motocyklowe na placu prowadzimy w Czymanowie w gminie Gniewino. Gmina ta stanowi część niezwykle malowniczego Pobrzeża Kaszubskiego. Jest położona na północy województwa pomorskiego, w powiecie wejherowskim, około 4 km od wybrzeża Morza Bałtyckiego, nad pięcioma jeziorami. W pobliżu znajduje się dużo atrakcji turystycznych oraz miejsc noclegowych.

Instruktor-Założyciel nakolanie

Instruktor jazdy
Maciej Nowiński

Instruktor Techniki Jazdy kat. A. Związany bezpośrednio z motocyklami od 2006 roku. Pasjonata, który swoje zainteresowania zawsze starał się łączyć z pracą, dzięki temu bardzo szybko zdobył doświadczenie jako motocyklista. Ściśle związany z trendami, wyposażeniem motocykli oraz społecznością motocyklową. Od 2013 roku organizuje treningi indywidualne na placu na specjalnie przygotowanym motocyklu, które z czasem ewoluowały do obecnej formy szkoleń motocyklowych Na Kolanie.
Doświadczenie na jednośladach o różnych pojemnościach ułatwia mu zrozumieć potrzeby i oczekiwania motocyklistów oraz możliwości maszyn od klasy 125 cc w górę. Jego wszechstronne podejście do bezpieczeństwa to wynik doświadczenia jako kierowca niemal wszystkich typów pojazdów drogowych. Szkolenia motocyklowe Na Kolanie zawierają nie tylko wiedzę związaną z samą techniką jazdy motocyklem. Zaglądają również w perspektywę kierowców innych pojazdów poruszając ich wpływ na bezpieczeństwo motocyklisty na drodze. Entuzjasta treningów i zabawy motocyklem na torze. Prywatnie jak i zawodowo użytkownik nakedów, które uważa za kompromis między użytecznością w pracy, na torze jak i na co dzień.

Zobacz wszystkie nasze szkolenia

Koszyk