Na Kolanie -Track day

Track day
Jazda na torze

Na kolanie-trening na torze

Track day-jazda na torze o co chodzi?

Trening na torze, podczas którego każdy uczestnik we własnym zakresie skupia się na poprawie techniki jazdy, lub jeździ dla czystej przyjemności. Nie zawiera instruktażu.
Nasze wydarzenia to świetna zabawa i alternatywa dla mocno zatłoczonych imprez.

Dla kogo

Do kogo kierujemy Track day

Idealna forma treningu, podczas której możemy wdrożyć wszystkie uwagi/ sugestie instruktora nabyte na szkoleniach.

 

Track day swobodny:

Maksymalnie 12 uczestników

Każdy jeździ według swojego rytmu

bez podziału na grupy

bez podziału na sesje

Track day drużynowy:

Maksymalnie 7 drużyn ( 2-3 osobowych)

Komfortowe warunki jazdy na torze (jednocześnie 7 motocykli na torze)

Cel to trening utrzymania równego tempa przez dłuższy czas, a nie jazda na najszybsze okrążenie.

Każda drużyna powinna mieć przez cały czas jednego (nie więcej) uczestnika na torze.

Gdzie jeździmy?

Autodrom Pomorze to profesjonalny Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy. Powstał w 2015 roku, a już od 2016 rozpoczęliśmy prowadzić tu nasze szkolenia motocyklowe. To wysokiej klasy obiekt, na którym organizowane są również wszelkiego rodzaju imprezy motoryzacyjne.

Założyciel-Instruktor-Pasjonat moto

Instruktor jazdy
Maciej Nowiński

Instruktor Techniki Jazdy kat. A. Związany bezpośrednio z motocyklami od 2006 roku. Pasjonata, który swoje zainteresowania zawsze starał się łączyć z pracą, dzięki temu bardzo szybko zdobył doświadczenie jako motocyklista. Ściśle związany z trendami, wyposażeniem motocykli oraz społecznością motocyklową. Od 2013 roku organizuje treningi indywidualne na placu na specjalnie przygotowanym motocyklu, które z czasem ewoluowały do obecnej formy szkoleń motocyklowych Na Kolanie. Doświadczenie na jednośladach o różnych pojemnościach ułatwia mu zrozumieć potrzeby i oczekiwania motocyklistów oraz możliwości maszyn od klasy 125 cc w górę. Jego wszechstronne podejście do bezpieczeństwa to wynik doświadczenia jako kierowca niemal wszystkich typów pojazdów drogowych. Szkolenia motocyklowe Na Kolanie zawierają nie tylko wiedzę związaną z samą techniką jazdy motocyklem. Zaglądają również w perspektywę kierowców innych pojazdów poruszając ich wpływ na bezpieczeństwo motocyklisty na drodze. Entuzjasta treningów i zabawy motocyklem na torze. Prywatnie jak i zawodowo użytkownik nakedów, które uważa za kompromis między użytecznością w pracy, na torze jak i na co dzień.

Wszystkie nasze szkolenia

Koszyk