Na Kolanie-Szkolenia-Wyjazdy-Bezpieczeństwo

Wycieczki Motocyklowe Wyjazdy motocyklowe

Zobacz jak wyglądają nasze wycieczki motocyklowe

Nasze wyjazdy motocyklowe to:

Piękne
Trasy

Najlepsze europejskie drogi motocyklowe, którymi się poruszamy pozostawiają dylemat. Skupiać się na wspaniałych drogach czy pięknych widokach?

Punkty widokowe

Podczas jazdy nie zawsze jest czas na podziwianie pejzaży, dlatego zatrzymamy się przy najbardziej znanych okolicznych punktach widokowych.

Zwiedzanie
okolicy

Jazda motocyklem to nie wszystko. Lokalne atrakcje, jaskinie, wodospady, muzea, ruiny. Możesz skorzystać z okazji i poznać odwiedzany przez nas region.

Transport Twojego Motocykla

Profesjonalny i bezpieczny transport, oc przewoźnika, doświadczeni kierowcy. Możesz być spokojny o swój motocykl.

Trening
Jazdy

Chciałbyś dostać wskazówki dotyczące techniki jazdy od certyfikowanego instruktora ? Na naszych wyjazdach połączysz przyjemne z pożytecznym

Relaks
i Odpoczynek

Chcesz spędzić czas we własnym zakresie ? Nie musisz uczestniczyć we wszystkich naszych planach. Odpocznij i zrób to na co masz ochotę.

Super
Wakacje

Jazda motocyklem to tylko wstęp do dobrej zabawy. Wieczory w lokalnych klubach, to idealna opcja dla miłośników dobrej muzyki, regionalnych przysmaków i trunków.

Spełnienie
Marzeń

Większość z Nas – Motocyklistów marzy o idealnych drogach, dobrej pogodzie, relaksie i wspaniałej zabawie również po zejściu z motocykla. To wszystko możesz zrealizować podczas naszego wyjazdu

Najbliższe wycieczki

Benidorm Hiszpania

Na kolanie wycieczki motocyklowe

Piękne trasy

Jazda na motocyklu to nie tylko sposób na poruszanie się z punktu A do punktu B, ale również doskonała okazja do odkrywania pięknych krajobrazów i cieszenia się wolnością, jaką daje jazda na dwóch kółkach.

Nasze wycieczki motocyklowe planowane są tak, żebyście mieli okazję przejechać się super atrakcyjnymi trasami w danej lokalizacji.

Na kolanie wycieczki motocyklowe

Punkty Widokowe

Czy marzysz o niezapomnianej motocyklowej przygodzie, podczas której będziesz mógł podziwiać niesamowite krajobrazy? Jeśli tak, to zapraszamy Cię na nasze wycieczki motocyklowe, podczas których będziesz mógł zobaczyć niepowtarzalne widoki i odkryć uroki miejscowej przyrody.

Na kolanie wycieczki motocyklowe​

Zwiedzanie okolicy

Czy chcesz zwiedzić wspaniałe miejsca i poznać tajemnice malowniczych lokalizacji naszych wycieczek motocyklowych? Jeśli tak, to zapraszamy Cię na niezapomniane wakacje, podczas których odkryjesz ukryte skarby miejsc, w które Ciebie zabierzemy.

Na kolanie wycieczki motocyklowe

Transport Twojego motocykla

Profesjonalny i bezpieczny transport, oc przewoźnika, doświadczeni kierowcy. Możesz być spokojny o swój motocykl. Przewieziemy Twój motocykl, byś nie musiał przyzwyczajać się do nowego.

Możemy odebrać Twój motocykl z okolic Trójmiasta, żebyś nie musiał się przejmować transportem. 

Na kolanie wycieczki motocyklowe

Trening Jazdy

Chciałbyś dostać wskazówki dotyczące techniki jazdy od certyfikowanego instruktora ? Na naszych wyjazdach połączysz przyjemne z pożytecznym.  Pomożemy Ci w obraniu poprawnej pozycji na motocyku oraz zadbamy o to być poczuł sie jeszcze pewniej podczas zakrętów.

Co wyróżnia nakolanie.pl

Relaks i odpoczynek

Relaks to kluczowy element naszych wyjazdów motocyklowych. Podczas podróży na motocyklu można odprężyć się i zapomnieć o codziennych problemach, a jednocześnie cieszyć się pięknem miejscowej przyrody i kultury.

W czasie naszych wycieczek motocyklowych stawiamy na relaks i odpoczynek. Pomiędzy jazdami na motocyklu mamy czas na zwiedzanie, odpoczynek w komfortowych noclegach oraz próbowanie regionalnych specjałów. Nasze trasy motocyklowe są zaprojektowane tak, aby umożliwić Ci odkrycie piękna danej lokalizacji w sposób jak najbardziej relaksujący.

Oprócz jazdy na motocyklu, nasze wycieczki motocyklowe oferują wiele możliwości relaksu. W trakcie wyprawy będziesz miał okazję korzystać z różnych form relaksu, takich jak spacery po pięknych krajobrazach, wizyty w miejscowych spa, czy też relaks na plaży. Będziesz mógł również wypocząć podczas pikników na łonie natury, czy przy ognisku w towarzystwie innych pasjonatów motocykli.

Na kolanie

Super Wakacje

Jazda motocyklem to nie tylko ekscytujące przeżycie, ale również zaproszenie do wspaniałej zabawy w gronie pasjonatów dwóch kółek. Wieczory spędzone w lokalnych klubach motocyklowych to idealna okazja, aby poznać innych miłośników motocykli, podzielić się swoimi wrażeniami z jazdy i cieszyć się dobrym jedzeniem, muzyką i trunkami.

W wielu miejscach, gdzie organizujemy nasze wycieczki motocyklowe, można znaleźć liczne kluby motocyklowe, które stają się centrum spotkań pasjonatów dwóch kółek. Wieczory spędzone w takich klubach to doskonała okazja, aby poznać lokalnych motocyklistów, wymienić się doświadczeniami z jazdy, a także wziąć udział w różnego rodzaju imprezach i konkursach.

Co wyróżnia nakolanie.pl

Spełnienie marzeń

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu opracowaliśmy autorski program szkoleniowy składający się z kilku etapów. Trenujemy indywidualnie, oraz w kameralnych grupach. Pracujemy z osobami początkującymi oraz zaawansowany i dostosowujemy sposób przeprowadzania zajęć indywidualnych do poziomu i ukierunkowania kursanta. Jeśli chcesz poczuć się bezpiecznie na motocyklu na drodze, rozpocząć przygodę na torze czy dowiedzieć jak skrócić czasy okrążeń – pomożemy Ci w realizacji wybranego celu. Szkolenia torowe podzielone są na 3 poziomy dzięki czemu przekazujemy informacje dopasowane do wymagań kursanta.Nawet podczas szkoleń grupowych kursant w czasie sesji z instruktorem posiada łączność przez interkom dzięki czemu otrzymywane wskazówki są spersonalizowane i dobrane do jego umiejętności.

 

Na kolanie to...

Wieloletnie doświadczenie

Autorski program szkoleniowy

Treningi indywidualne 1:1 na placu i w trasie

Szkolenia w trasie w warunkach ruchu drogowego

Szkolenia na zamkniętym obiekcie na torze

Zajęcia na torze w kameralnych grupach

Wspaniałe wycieczki motocyklowe

Wykorzystanie łączności w czasie szkoleń indywidualnych i grupowych na torze

spersonalizowane wskazówki, porady

Dla kogo

Do kogo kierujemy nasze wyjazdy motocyklowe?

Motocykle - Bezpieczeństwo - Pewność siebie - Dynamika

Wycieczki - które odmienią Twoją pewność jazdy na motocyklu

Bezpieczeństwo

Lepsza kontrola to odpowiednia reakcja w trudnych sytuacjach.

Dynamika

Większe umiejętności to wykorzystanie motocykla w szerszym zakresie

Pewność siebie

Odpowiednie reakcje to spokój i swoboda podczas jazdy

Radość z jazdy

Jeżdżąc pewnie, dynamicznie i bezpiecznie poczujesz to do czego stworzono motocykle

Wszystkie nasze szkolenia motocyklowe

Już dziś zapisz się na wycieczkę motocyklowe Na Kolanie.

Pewne Wycieczki z Doświadczonym organizatorem

Jesteśmy certyfikowanym organizatorem turystyki

Najcześciej zadawane pytania

Prowadzimy szkolenia indywidualne na placu i w trasie oraz grupowe na torze.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Bądzmy w kontakcie

Masz pytania, potrzebujesz pomocy? Pomożemy!

Koszyk